Home Pers & nieuws Pers & Nieuws Archief

Januari 2018

Hyperlokale carnavalscampagne Jan Linders laat heel het zuiden ‘plekken’

19-01-2018 – Nieuw Bergen, 19 januari 2018 – Als er één feest is dat echt lokaal gevierd wordt, waarin iedere stad en ieder dorp zijn eigen naam én gewoontes heeft, dan is het carnaval. Jan Linders begrijpt dat als geen ander en haakt daar perfect op in met haar nieuwe carnavalscampagne. In navolging van vorige jaren kunnen klanten dit jaar unieke Plekkers bemachtigen met de eigen carnavals-plaatsnaam.

Lees verder

Jan Linders behaalt IFS Logistics certificaat op hoogst haalbare niveau: hét bewijs van voedselveiligheid en kwaliteit in de toeleveringsketen

15-01-2018 – Nieuw Bergen, 15 januari 2018 - Jan Linders heeft als een van de eerste retail-distributiecentra het IFS Logistics certificaat ontvangen. De ‘higher level’ score van 98,11% (voor de initiële audit) is voor Jan Linders een bevestiging voor haar streven naar kwaliteit en perfecte procesbeheersing.

Lees verder

Beste Jan Linders supermarkt staat wederom in Sittard

10-01-2018 – Nieuw Bergen, 10 januari 2018 - De Jan Linders supermarkt in Sittard is tijdens de jaarlijkse interne winkelwedstrijd van de supermarktketen uitgeroepen tot ‘Beste Supermarkt’. Een bijzondere prestatie, want dit is het tweede jaar op rij dat Jan Linders Sittard als eerste is geëindigd. Alle Jan Linders supermarkten werden beoordeeld op diverse prestaties door interne audits, een jurydag en experts uit retail en food. Sittard mag zich nóg een jaar lang ‘Beste Jan Linders Supermarkt’ noemen.

Lees verder

Met 5% omzetgroei opnieuw een zeer goed jaar voor Jan Linders Supermarkten

04-01-2018 – Nieuw Bergen, 4 januari 2018 - Jan Linders Supermarkten heeft in 2017 met een omzet van 408,5 miljoen euro een omzetgroei van maar liefst 5% ten opzichte van 2016 gerealiseerd. Deze groei is opnieuw hoger dan de groei van de totale markt in 2017, die volgens de cijfers van Nielsen 3,4% bedroeg. Vanaf 2010 groeit Jan Linders elk jaar meer dan de markt. De supermarkt uit het zuiden zag ten opzichte van 2016 ook het aantal klanten toenemen met 2,8%.

Lees verder